!
тест
ТЕСТ
УКР РУС

Наші новини: Голова міста Олена Жадько бере участь у форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом"

   30 січня 2019
Голова міста Олена Жадько у складі делегації від Дніпропетровської області бере участь у форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", який відбувся сьогодні в Києві на території найбільшого виставкового центру України - МВЦ на "Лівобережній". У виставковому центрі зібралося понад 4 тис. осіб.

Голова міста Олена Жадько у складі делегації від Дніпропетровської області бере участь у  форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом",  який відбувся  сьогодні в Києві на території найбільшого виставкового центру України - МВЦ на "Лівобережній". У виставковому центрі зібралося понад 4 тис. осіб.

У перших рядах розмістилися народні депутати фракції "Блок Петра Порошенка", керівництво Адміністрації Президента України, члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, голова Верховної Ради Андрій Парубій, його перший заступник Ірина Геращенко, а також третій Президент України Віктор Ющенко та родина Президента України Петра Порошенка.

Президент Петро Порошенко заявив про свій намір взяти участь у чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

"Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими та прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення балотуватися ще раз на пост Президента України. Прошу у виборців мандат на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, нашої незалежності. Щоб відновити територіальну цілісність країни і принести вигідний Україні мир. Щоб завершити побудову сильної успішної держави", - заявив Порошенко. "Завершуючи п'ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз і НАТО, курсу на перетворення України на велику успішну країну щасливих людей", - акцентував він.