!
тест
ТЕСТ
УКР РУС

Наші новини

30 січня 2019
Голова міста Олена Жадько бере участь у форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом"

Голова міста Олена Жадько у складі делегації від Дніпропетровської області бере участь у форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", який відбувся сьогодні в Києві на території найбільшого виставкового центру України - МВЦ на "Лівобережній". У виставковому центрі зібралося понад 4 тис. осіб.

30 січня 2019
У Марганці вшанували Героїв Крут

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. В цей день у 1918 році біля станції Крути на Чернігівщині 300 студентів-патріотів віддали свої життя за Батьківщину. Відтоді українці вшановують цей день як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

12 лютого 2016
Сплата за тепло: на що має право споживач

Подорожчання «комуналки» змушує споживачів дедалі прискіпливіше ставитися до якості надання відповідних послуг, особливо централізованого опалення. Як повинна надаватися ця послуга, та на що має право споживач у разі її неякісного надання?

10 вересня 2015
Як оформити субсидію за спрощеною процедурою

Мінсоцполітики оприлюднило зразок типового комплекту документів для оформлення житлових субсидій за новими правилами. У відомстві дали роз’яснення як заповнювати заяви на отримання субсидії та декларації про доходи.

10 вересня 2015
Пільги на оплату ЖКП

Уряд взяв курс на переведення деяких пільговиків на адресну та монетарну допомогу. З 1 липня критерієм для надання таких пільг де-юре є середньомісячний сукупний дохід сім’ї, втім де-факто він запрацював в серпні.